Povodom Dana grada, u sklopu manifestacije „Volim Brod“, naši predškolci predstavili su se plesnom koreografijom na poznatu pjesmu „Footloose“.
“Bubamare” su zablistale u veselom stilu 80-ih godina, pokazale odličan ritam, energiju i plesno umijeće. Svojim nastupom izmamili su brojne osmijehe i veliki pljesak publike.
Ponosni smo na naše predškolce koji su s puno truda, veselja i samopouzdanja predstavili svoj nastup i pokazali koliko su talentirani.

Autor: Anita Družijanić mag.praesc.educ.